Hinnapäring

Et saaksime saata Teile parima pakkumise siis palun kirjutage, millist kodulehte soovite.


Kuidas protsess väljanäeb?

Me tahame Teie kohta kõike teada!

Osa meie pardalemineku  protsessist hõlmab avastusküsimustiku täitmist, suure hulga küsimuste küsimist Teie ettevõtte või organisatsiooni kohta, ideede kuulamist, Teile juba meeldivatest veebilehtedest rääkimist. Peale seda planeerime me kõne, kus vaatame üle kõik, mis on esitatud.

Nüüd hakkab lõbus olema!

Kasutades seda informatsiooni, mida Te pakkusite, hakkame me valmistama Teile kohandatud disaini. Te saate kaasa aidata oma kodulehe värvi, tekstide ja paigutuse muutmisel. See on koostöö, nii et me soovime kuulda, mida Teie mõtlete ning saada tagasisidet ja nõuandeid terve protsessi vältel.

Nüüd, kus disaini algus on mõeldud, on aeg ehitama hakata! Me võtame Teie kontsepti ja teeme sellest töötava veebilehe. Kui see on valmis, saadame me Teile privaatse lingi, et seda näha ja testida kõikides oma seadmetes. See annab Teile võimaluse testida, et kõik nupud ja lingid töötavad ja et Te olete rahul piltide ja üldise paigutusega.

Koduleht ei ole lõplik ilma sisuta!

Me loodame, et Te olete töötanud kõvasti 1-3 etapini ning 4. etapi jaoks valmis pannud lehe sisu. Teie kliendid tulevad teie lehele põhjusega, nii et tehke kindlaks, et Te vastaksite kõikidele nende küsimustele. Sisu on üks kõige tähtsamaid osi igal veebilehel. Me võtame Teie sisu ja paneme selle Teie veebilehele, nii et see näeks hea ja loetav välja.

Hurraa, on aeg leht avalikustada! 

See tähendab, et Te olete testinud, heakskiitnud, ja valmis avalikustama oma lehte tervele maailmale. Me teeme kogu tehnilise osa selles protsessis – paneme selle Teie serveri peale või soovitame Teile mõnda, avalikustame selle, ja vajadusel tegeleme probleemidega.(Me teeme kindlaks, et ka Google teab kus see asub.)

Teie leht on avalikustatud, aga see on alles algus.

Me planeerime treeningkõne, et õpetada Teile kuidas haldada oma veebilehte ja vastata Teie küsimustele. Me arutleme teiega tugivõimalusi. Teie sait vajab regulaarset hooldust, et olla edukas.

Sulge menüü